Kancelaria Adwokacka | Pomoc prawna Poznań – adwokat Piotr Jesiołowski
16249
page-template-default,page,page-id-16249,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Pomoc prawna Poznań – adwokat Piotr Jesiołowski

Kancelaria prawna dla klientów gospodarczych i indywidualnych. Twój zaufany adwokat – Piotr Jesiołowski

Wybierając prawnika, należy zwrócić uwagę na jego doświadczenie i podejście do klienta. Najlepsi adwokaci w Poznaniu, jak i pozostałych częściach kraju, to osoby, które zapewniają kompleksową pomoc prawną dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Celem musi być przede wszystkim indywidualne podejście do każdej prowadzonej sprawy, jak i najwyższa jakość wykonywanych usług. Nasza kancelaria zajmuje się zarówno doradztwem prawnym, reprezentowaniem klientów przed organami administracyjnymi i sądami, sporządzaniem opinii prawnych i umów, obsługą prawną przedsiębiorców, jak i prowadzeniem mediacji na etapach przedsądowych.

Każdy dobry adwokat musi kierować się w swojej pracy nie tylko dobrą znajomością prawa, ale również rzetelnością wobec klientów. Właśnie dlatego do wszystkich spraw podchodzimy z wyjątkową starannością. Nie warto wybierać prawnika z przypadku – zanim zdecydujemy się na skorzystanie z usług danej osoby, najlepiej zapoznać się z zakresem prowadzonych usług, opiniami poprzednich klientów, lub dopytać o dotychczas prowadzony zakres działań. Osoba dobrze zorientowana w danej dziedzinie prawa, będzie znacznie bardziej pomocna. Nasza kancelaria świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i gospodarczych. Co więcej, klient może wybierać pomiędzy dwoma formami: stałą obsługą prawną albo pomocą doraźną.

slide-2
prawnik-poznan

Profesjonalna pomoc prawna. Poznań i okolice – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Kancelaria Piotr Jesiołowski to Twój zaufany, doświadczony prawnik w Poznaniu, który zajmuje się szerokim zakresem działań: windykacją wierzytelności, odszkodowaniami, przepisami kontraktowymi, spadkowymi, rodzinnymi i opiekuńczymi, nieruchomościami, sprawami cywilnymi, spadkowymi, konsumenckimi, sporami sądowymi i pozasądowymi, a także obsługą przedsiębiorców. Nasza oferta to profesjonalna i kompleksowa pomoc prawna, która opiera się na wiedzy, doświadczeniu i znajomości specyfiki prowadzonych działań. Z precyzją oceniamy ryzyko i wszystkie dostępne możliwości, proponując jak najlepszą drogę postępowania. Dbamy o to, aby wszystkie powierzone nam problemy rozwiązywać jak najszybciej, jednak z niezmienną starannością w procesie podejmowania kolejnych działań i dbałością o każdy szczegół.

W kwestii rozliczenia, proponujemy naszym klientom trzy formy: na podstawie stawki godzinowej, kiedy to fakturowany jest faktyczny czas pracy nad danym zleceniem; ryczałtowe – czyli wyliczenie przewidywanego czasu pracy, który musi poświęcić prawnik, charakteru zlecenia, a także według stawek minimalnych; albo w formie miesięcznego ryczałtu za świadczenie bieżących, stałych usług.

Wynagrodzenie ustala się przede wszystkim na podstawie wartości przedmiotu sporu, szacowanego czasu trwania świadczonych usług/postępowania, a także w oparciu o stopień trudności konkretnej sprawy.

Poznań to główny obszar działania naszej kancelarii. Jeśli jest Państwu potrzebny dobry adwokat, zapraszamy do współpracy.